Domek w górach do wynajęcia

Ferie zimowe w Piwnicznej

Na narciarzy czekają 3 nowoczesne stacje narciarskie: Wierchomla, Ryterski Raj i Kokuszka (bezpłatny dowóz do stacji powyżej 5 osób) oferujące zróżnicowane wyciągi o długości od 100 do 1600m - od krzesełkowych poprzez orczyki, talerzyki, a skończywszy na wyciągach dywanowych dla najmłodszych. Na amatorów białego szaleństwa czekają dobrze przygotowane stoki o różnym stopniu trudności. Przy małych opadach śniegu trasy są naśnieżane przez armatki, a po zmierzchu - wybrane stoki oświetlone.


Dla osób chcących postawić swe pierwsze kroki na nartach, istnieje możliwość nauki pod okiem instruktora jazdy na nartach lub snowboardzie. Każda stacja otwiera przedszkole narciarskie podczas ferii zimowych. Mamy też coś dla biegaczy – 2 kilometrową pętlę do biegów narciarskich w obrębie stacji Ryterski Raj oraz w
przysiółku Obidza na wysokości około 900 m n.p.m. czekają specjalnie przygotowane trasy. Pętla o długości ok.5 km. biegnie z polany "Czerwona Młaka" początkowo wzdłuż granicy (zielony szlak), dalej przechodzi na stronę słowacką i pięknymi, widokowymi polanami w kierunku szczytu Szczob (935m). Powrót do startu (Obidza 931m) wzdłuż niebieskiego szlaku.

Szukającym niezapomnianych wrażeń pełnych ekstremalnych doznań i podwyższonej adrenaliny polecamy wynajem skuterów śnieżnych, zarówno na jazde po wyznaczonym torze, jak również zorganizowaną całodniową wycieczkę na trasach nawet do 100km. Pomoc instruktora oraz nadzór pilota nad całą wyprawą zapewnione!!

 

Tym, którzy zachowają resztki energii na wieczór proponujemy odbyć niezapomniany kulig z pochodniami, często tu organizowany. Niewątpliwie niezapomnianym przeżyciem będzie przejażdżka psim zaprzęgiem.
Tradycyjny kulig Domki w gorach do wynajecia Noclegi Piwniczna Zdroj domki-piwniczna Domek w gorach na ferie Domki Wierchomla Ferie w Piwnicznej Domek w gorach na ferie Piwniczna Zdroj Noclegi Szkolka narciarska Psie-zaprzegi Zima w Piwnicznej