Domek w górach do wynajęcia

Wyżywienie i zakupy

W odległości 100 m od naszego domku-wgórach-dowynajęcia, w Rynku znajdują się dwie najbliższe restauracje: „Pod Kasztanami” i „Sobieski”, gdzie można zjeść smaczne domowe jedzenie (przykładowa cena obiadu dnia to 12-16PLN. Domową pizzę wypiekają w "Pizzeria na Szlaqu". W miasteczku znajduje się smażalnia pstrąga UniBar Czercz, pozyskiwanego z górskich potoków, a także hodowli pstrąga w Rytrze.
Taki sam dystans należy pokonać w przeciwną stronę od domu, żeby zrobić zakupy w doskonale zaopatrzonym supermarkecie „Delikatesy Centrum” i korzystając z naszej dobrze wyposażonej kuchni można oddać się sztuce kulinarnej. Wielka lodówka pozwoli na przechowanie żywności dla całej grupy, a zmywarka do naczyń wyręczy gości od czasochłonnej i niewdzięcznej czynności mycia naczyń. Delikatesy Centrum oferują usługę darmowego dostarczania zakupów przy zamówieniu powyżej 80pln.
Jako ciekawostkę podajemy, że na miejskim targu przy zabytkowym „starym cmentarzu” zgodnie z odwieczną tradycją w każdy poniedziałek można kupić produkty od miejscowych rolników, latem jagody i grzyby zbierane w naszych lasach.

Szukającym najtańszych zakupów podpowiadamy, że w odległości 1km w stronę przejścia granicznego znajduje się hipermarket Biedronka, Tesco oraz Pepco.

Polecamy wycieczkę kulinarną na Słowację - tuż 1,5 km od granicy w Mnisku n/Popradom Pub u Dietticha (MINI Zoo) oraz w Starej Lubowli Salas u Franka, gdzie goszczono Królową Elżbietę:-)