Domek w górach do wynajęcia

Wielkanoc w górachaltPiwniczna-Zdrój noclegi, dla 2- 10 osób.

Wielkanoc 2016  w górach.

WOLNY ostatni domek w górach do wynajęcia dla 6-10 osób.

WIOSNA - Rabaty nawet do 50%!!!


 

GRATIS: barany do koszyczka ze święconką przygotowane przez lokalnego art. plastyka- jak na zdjęciach, grill/drewno na ognisko * , leżaki, rowery górskie, parking, plac zabaw * i mnóstwo akcesoriów dla dzieci oraz latem basen 8x4m i wys. słupa wody 1,3m.

* w drugiej lokalizacji, oddalonej od Domu Babci Marii o 0,8 km

 

Oferujemy domek na Wielkanoc - światecznie udekorowany, pachnący wiosną i wielkanocną tradycją. Przy pomocy lokalnego artysty plastyka przygotowaliśmy oryginalne ręcznie wykonane barany, które goście zabierają ze sobą na pamiątkę Wielkanocy w górach. Barany do koszyczka ze święconką pokazane są na zdjęciach.

Tylko u nas niezapomniana Wielkanoc, gdzie tradycja kłapaczy i smigusa-dyngusa wciąż żywa!! W małym miasteczku, gdzie kultywowane są tradycje wielkopostne i wielkanocne przeżyć można Święta Wielkiej Nocy w szczególny sposób. Móżna obserwować przemarsz kłapaczy przez miasteczko 3 razy w ciągu doby, przemarsz straży zmieniającej wartowników przy grobie Chrystusa co godzinę oraz na własnej skórze doświadczyć tradycji śmigusa-dyngusa:-). W Wielki Piątek móżna wziąć udział w drodze krzyżowej ulicami miasteczka, a w sobotni poranek - uczestniczyć w celebrze święcenia pokarmów w pobliskim kościółku. W takiej małej społeczności i miasteczku, nie sposób uciec przez poczuciem odświętności chwili - wszędzie słychać adwentowe kołatki kłapaczy a koszyczki niesione ze święconkami przypominają o największym wydarzeniu w roku każdego chrześcijanina - Zmartwychwstaniu Pańskim.

Zapraszamy gorąco do spędzenia tego wyjątkowego okresu w roku liturgicznym w domku w górach lub mniejszych domkach góralskich- w Piwnicznej-Zdrój. Dobrze wyposażona kuchnia pozwoli przygotować świąteczne posiłki z należytym szykiem. Dla szukających wygody i kompletnego wypoczynku - istnieje możliwość zamówienia posiłków z pobliskiej jadłodajni, włącznie z Wielkanocnym śniadaniem. Duże sklepy czynne w wielki Piątek do godz. 22.00, a w święta całodniowo czynne małe prywatne sklepy.

Oferujemy wynajem całego superkomfortowego domu Babci Marii , położonego niedaleko rynku w Piwnicznej-Zdroju lub mniejszych równie komfortowych domków dla 4-6 osób.