Domek w górach do wynajęcia

Piwniczna-Zdrój noclegi

Historia Domu Babci Marii    Oferta wynajmu domków    Cennik   Lokalizacja   Wyżywienie

 

Oferujemy noclegi w Piwnicznej w dwóch wariantach: wynajem domków na wyłączność grupy w wysokim sezonie oraz poza wysokim sezonem oferujemy wynajem pojedynczych pokoi. Noclegi dostępne przez cały rok, włącznie ze świętami.

 

Domek w górach do wynajęcia

Dom Babci Marii to komfortowy nowo przebudowany i nowo wyposażony całoroczny domek, który pod nieobecność właścicieli stoi otworem dla miłych gości. Jednorazowo jest w stanie pomieścić 10 osób na powierzchni ok. 80m2. Wszystkie pomieszczenia są urządzone z dbałością o szczegóły. Połączenie nowoczesnego wyposażenia z tradycyjnym materiałem wykończeniowym, jakim w górach jest drewno daje „lekki”, ale przytulny klimat. Ciepłe pastelowe kolory wnętrza i wygodne sofy sprzyjają relaksowi, a przestronność pokoi daje swobodę i komfort przebywania. Na wskroś pierwszemu wrażeniu, dom jest murowany, choć drewniany szalunek sprawia wrażenie domku letniskowego. Grube mury domku latem pozwalają zachować miły chłód mimo braku klimatyzacji, a zimą dobrze izolują przed zimnem.

Nasz domek-wgórach-dowynajęcia, choć położony niedaleko rynku głównego w Piwnicznej Zdroju dzięki otoczeniu wysokim drewnianym płotem zapewnia przebywającym intymność, a dzieciom bezpieczną zabawę w przydomowym ogródku. Śpiących w dwóch sypialniach od wschodu budzi śpiew ptaków i słońce wschodzące znad roztaczającej się nad okolicą góry Kicarz. Wokół domu znajduje się długi balkon, a na parterze taras, na którym można rozpalić grilla i biesiadować lub się opalać.

Kuchnia i salon wyposażone tak dostatnio, że amator domowej kuchni będzie mógł z przyjemnością przygotować wymarzony posiłek i serwować go w pełnym szyku.

W kontekście ostatnio często nawiedzających Małopolskę powodzi, zapewniamy, że przebywający u nas w domu goście mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ dom znajduje się wysoko ponad poziomem rzeki Poprad i poza zasięgiem wody ze strumieni górskich. Ponieważ dom leży na skarpie przy przebudowie domu zadbaliśmy o wzmocnienie jego fundamentów.

Piwniczna domki

Domki na Polach  powstały w związku z dużym zainteresowaniem gości ofertą na niezależne lokum urlopowe, oferujące komfortowe warunki, wysoki walor estetyczny i do tego jeszcze spełniające warunek przystępnej ceny. Są to całoroczne drewniane domki wybudowane na polu naszej Babci Marii, w sąsiedztwie lasu i z piękną panoramą miasteczka rozpościerającą się z okien każdego z domków. Dzielnica ta, Pola, wzięła swoją nazwę stąd, że całe wzgórza w tej części miasta użytkowane były z dziada pradziada jako pola uprawne. Obecnie uprawianie roli jest nieopłacalne, ale do dziś dnia w sąsiedztwie na łąkach wypasane są owce. Urok miejsca polega na tym, że oferuje błogą ciszę Pól, a wystarczy tylko kilka minut, żeby zbiegnąć do Zdroju i móc się nacieszyć życiem miejskim.