Domek w górach do wynajęcia

Piwniczna-Zdrój noclegi - cennik

Cena za wynajem domu wynosi od 250PLN do 550PLN za dobę (nie dotyczy okresu sylwestrowego) i ustalana w zależności od nasilenia sezonu i liczebności grupy, która wynajmuje dom na wyłączność. W przeliczeniu na osobę jest to od 35PLN za dobę. Poza wysokim sezonem możliwość wynajmu pojedynczych pokoi. Staramy się wówczas cenę dostosowywać do oczekiwań:-)

Dodatkowo płatny jest prąd i zimna woda wg. odczytu licznika. Prąd liczony po stawce dystrybucyjnej taryfy G11  - Średnie zużycie to 5kWh/dobę (prądem ani nie jest ogrzewany dom, ani nie jest grzana woda użytkowa). Zimna woda ze ściekami: 12,69 pln/m3. Średnie zużycie to 0,5m3/dobę na cały dom. W przeliczeniu na osobę łącznie media średnio wynoszą ok. 1,60 PLN/dobę.

Dodatkowe opłaty: za zwierzęta: 10 PLN/dobę, ale nie mniej jak 30 PLN za pobyt oraz w sezonie jesiennym i wiosennym przy promocyjnych pobytach pobieramy opłatę za ogrzewanie 30 PLN/dobę.

Informujemy że, każdego z przebywających w miejscowości Piwniczna-Zdrój obowiązuje uiszczenie opłaty uzdrowiskowej (tzw. taksy klimatycznej) w wysokości 3,20 PLN/dobę.

Wymagany jest 50% zadatek w celu gwarantowanej rezerwacji domu. Przy 100% przedpłacie udzielamy dodatkowych rabatów. Zadatek podlega całkowitemu zwrotowi, jedynie przy rozwiązaniu umowy na 45 dni przed rozpoczęciem wynajmu. W przypadku rezygnacji  w okresie na 45-30 dni przed rozpoczęciem wynajmu potrącana jest połowa zadatku. Poniżej 30 dni przed rozpoczęciem najmu zadatek przepada. Raz ustalona całkowita kwota najmu nie podlega zmianie w przypadku skrócenia pobytu czy zmniejszenia ilości osób wynajmujących dom.

Doba wypoczynkowa zaczyna się o godz. 17:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Poza wysokim sezonem możliwość indywidualnego ustalenia godzin przyjazdu/wyjazdu.Co obejmuje cena

Nocleg, korzystanie ze wszystkich pomieszczeń domu i wyposażenia, sprzątanie przed gośćmi, media (ogrzewanie c.o. oraz latem podgrzewanie wody, które również jest naszym kosztem, bo dokonywane jest przez kocioł c.o.), korzystanie z leżaków, mebli ogrodowych i grilla, huśtawki, trampoliny, stołu do piłkarzyków, domowej zjeżdzalni i wszystkich udogodnień dla dzieci (łożeczko, wózek-parasolka, krzesełko do karmienia, rowerków i innych zabawek); pościel. Na wyposażeniu kuchni dostępne dla gości są ściereczki, proszek/sól do zmywarki do naczyń oraz w dozowniku nablatowym - płyn do mycia naczyń. W łazienkach są do dyspozycji gości
papier toaletowy i ręczniki do rąk (po jednym na łazienkę). W sezonie letnim istnieje możliwość nieodpłatnego korzystania z basenu znajdującego się w dzielnicy Pola oddalonego o  0,8km.